Sık Sorulan Sorular

Outlook 2010'a POP3 hesabı kurulumu.

Outlook 2013'e POP3 hesabı kurulumu.

Satın alma süreci nasıl işliyor?
Haber yada Şirket Sitesi siparişinizi bizimle iletişim kurarak verebilirsiniz.Kurulum işlemleri 10:00 - 18:00 saatleri arasında yapılmaktadır.Bu saatler arasında kurulum süresi 1 saattir.
Hosting hizmetini sizden almak zorunda mıyım?
Hayır Hosting Hizmetini arzu ettiğiniz firmadan alabilirsiniz.Ancak hosting firmasından kaynaklanan problemler için özel optimizasyon yapılmamaktadır.Örn: (Upload limiti, ioncube kurulumu, dışardan veri çekimi için gerekli izinlerin verilmesi, bu durumlar için hosting firmanızdan destek alabilirsiniz.Cpanel, Directadmin ve Plesk panellerine kurulum yapılmaktadır.)
Web sitemin yönetim paneli var mı?
Evet, haber sitesi ve şirket sitesi sistemimizin yönetim paneli bulunmaktadır.Haberlerinizi girebilir gelişmiş yönetici paneli sayesinde zorlanmadan sitenizin kontrolünü sağlayabilirsiniz.Onlarca opsiyonu sayesinde sitenizin renk seçenekleri dahil bir çok alanına müdahelede bulunabilirsiniz.
Yazılım hizmeti için yıllık ücret ödeniyor mu?
Hayır, satın alacağınız haber yazılımına yada şirket yazılımına bir defaya mahsus ödeme yapılmaktadır.Yıllık ödemeniz gereken ücret sadece hosting ve domain bedelidir.(Devam edildiği taktirde.Kendi hostunuza'da taşıma yapılabilir.)Yazılım için sonraki yıllar herhangi bir ücret talep edilmemektedir.Bunun yanı sıra tüm güncellemeler ve bu sistem üzerindeki geliştirmelerden ücretsiz faydalanabilirsiniz.
Birden fazla alım yaparsam indirim yapılıyor mu?
Evet, birden fazla haber sitesi lisansı satın almayı istemeniz durumunda indirim uygulanmaktadır.Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Reklam alanları kaç adettir?
Haber Script Platinyum'da site üstü, sağ - sol reklamlar, açılış reklamı, blok araları ve ara reklamlar olmak üzere toplam 44 adet reklam alanı bulunmaktadır.Gold haber scriptimizde açılış reklamı bulunmamaktadır.
Hosting/Sunucu hizmetini başka firmadan alabilir miyim?
Haber yazılımımıza ve şirket yazılımımıza yeni özelliklerin eklenebilmesi, güvenliği ve tespit edilen bugların giderilmesi için yazılımımız için özel olarak optimize edilmiş Safransoft Bilişim sunucularında barındırılmaktadır.Kendi hosting firmanızı kullanmanızı talep etmeniz durumunda yazılımımızın kurulumu hostunuza yapılabilmektedir.CPanel, Direct Admin ve Plesk Panel dışındaki kurulumlar yapılmamaktadır. Ancak hosting firmanızdan oluşacak problemlerden sorumlu olmayacağımızı bilmenizi isteriz. Çünkü biz tüm alt yapımızı, hazırladığımız sitelere göre optimize edip, sorunsuz kullanım için ayarlamaktayız.
Hostingim var indirim yapılıyor mu?
Hayır kendi hostunuzu kullanmak istemeniz durumunda fiyat değişmemektedir.Bizim verdiğimiz Hosting kampanyamızdada yazdığı gibi hediyedir.Dilerseniz kullanabilir dilerseniz kullanmayabilirsiniz.
Mevcut sitemi içerikleri ile birlikte haber scripti yazılımına aktarabilir misiniz?
Evet, mevcut sitenizin veritabanı ve ftp bilgilerini göndermeniz durumunda içerik taşıma işlemi yapılabilmektedir. Web sitenizin veri tabanı boyutuna ve durumuna göre bu işlemin süresi ve fiyatı farklılık gösterebilir Süreç ve fiyat bilgisi hakkında ekibimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
Web sitem arama motorlarında görünecek mi?
Evet yazılımlarımız arama motorları ile tam uyumlu olarak sef link şeklinde hazırlanmıştır.Bunun yanı sıra haberler, videolar, foto galeri, köşe yazarları için ayrı ayrı sitemapler, haberler ve kategori haberleri, köşe yazarları, son dakika gibi bölümler için rss, yandex ve google news destekli sitemapler hazırdır.
Ftp ve Hosting panel bilgilerini alabiliyor muyum?
Evet FTP ve cpanel erişiminiz talebiniz halinde olacaktır.
Kendim düzenleme ve değişiklikler yapabilir miyim?
Evet yapabilirsiniz.Sistem değişikleri yapabileceğiniz şekilde hazırlanmıştır.
Hosting hizmetini almam durumunda yedekleme yapılıyor mu?
Evet, haftalık ve aylık olarak yedekleme yapılmaktadır.Problem halinde 1 aylık yedek arasında ki en yakın tarihe dönüş yapılabilir.Günlük otomatik yedekleme hizmetimiz ise senelik 250.00 TL'dir.
Footer linki kaldırılabilir mi?
Footer'da firmamıza ait bulunan link kaldırılabilmektedir.Link kaldırma bedeli 200.00 TL'dir.Ücretsiz kaldırılması söz konusu değildir.


Yazılım & Hosting: Safransoft